kamera sistemi izleme

Kameraları uzaktan izlemek için ne yapmamız gerekiyor?

Yaşam alanlarımız ve çalışma alanlarımız biz onlardan uzakta iken de koruma altında olsun ve aklımız onlarda kalmasın isteriz. Bu amaçla da güvenlik sistemlerine başvurur ve yaşam alanlarımızın kamera ile izlenmesini sağlarız. Hangi amaçla ve ne kadar genişlikte kamera kullanımı yapılacağını belirlemeniz durumunda firma olarak sizlere gerekli yönlendirmeleri yapmaktayız. Yapacağımız keşiflerle de sizler için uygun olan ürünleri belirleyerek kurulumu gerçekleştirmekteyiz.  Tabi bir de kamera uzaktan izleme yapmaya elverişli olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.

İnternete bağlı bir network üzerinden yayın yaptıkları için kablo kullanılmaz ve istediğiniz anda uzaktan bağlantı kurarak kameranın kurulu olduğu alanda kamera uzaktan izleme yapmanız mümkündür. Zaman ve mekân sınırı olmadan Akıllı telefonlarınızdan, Tabletlerden ve Bilgisayarlar ile izleme şansınız vardır. Uzaktan izleme yapabilmeniz için kameralarda mevcut olan bir uzaktan izleme programı mevcuttur. Her telefon veya bilgisayar için ücretsiz yazılımını indirmek mümkündür. İzlemenin sağlıklı yapılabilmesi için internet bağlantınızın da güçlü olası gerekmektedir.

 

Firmamızda görüntü kalitesi ve çözünürlüğü yüksek ürünler satılmaktadır. Bu anlamda satın alacağınız ürünlerde herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu değildir. Çünkü kameralarda çözünürlük ve görüntü kalitesi son derece önemlidir. Kurulumu uzmanlık isteyen kamera uzaktan izleme sisteminde gerekli işlemleri yaptıktan sonra isterseniz bilgisayarınıza, isterseniz telefonunuza yükleyeceğimiz programla uzaktan izleme şansını elde etmiş olacaksınız.

Uzaktan izlemek için sabit IP adresi gerekiyor mu?

Kamera sistemlerini uzaktan izlemek için artık sabit IP adresine ve modemden kayıt cihazının portunu açmaya SON. Son çıkan kayıt cihazlarımızda QR kare kod barkod okuma sistemi ile hem uygulamamızı indirebiliyoruz, hemde aynı şekilde cihazın ayarlarını tek hamle ile sınırsız telefon ve bilgisayara tanıtarak uzaktan izleyebiliyoruz.

Sabit IP adresi ve modemden port açmak, dışarıdan gelecek siber saldırı tehlikesi yarattığından kesinlikle biz önermiyoruz.