Silivri, Çorlu, Çerkezköy ve Tekirdağ’a Kadar Hizmet

İstanbul Avrupa yakasında bulunan firmamız ulaşım sorunu yapmaksızın Silivri, Çorlu, Çerkezköy ve Tekirdağ’a kadar güvenlik kamerası desteği vermektedir.

Gerek ofis ve işyeri gerekse de binaların güvenliğini sağlamak amacı ile geliştirilen kamera ile güvenlik, son yılların en çok tercih edilen güvenlik sistemleri içerisinde yer almaktadır. Hem görüntülü hem de sesli olarak yapılan kamera izleme ve kayıt ile insanlar kendilerini huzurlu, güvende ve rahat hissetmektedirler. Bu kameraların kurulumu kameranın özelliklerine bağlı olarak bazen çok basit olmakta bazen ise uzmanlık istemektedir.

silivri güvenlik kemarası

Çorlu / Kamerası Fonksiyonları

Sizin Güvenliğiniz bizim işimiz ilkesi ile yola çıkıp Kamera Hizmetleri sektöründe öncü olmaya kararlıyız.

Kameranın kurulumu, sesli ise mesafenin ayarlanması, hareketli ise görüş alanının ayarlanması, kablo düzenlemenin yapılması gibi pek çok hizmeti yaptıktan sonra gerekli görüldüğü dönemlerde gelip kameraların bakımlarını da gerçekleştirmektedir. Kamera satın alınmasından sonra yapılan bu hizmetlerde herhangi bir montaj ücreti alınmamaktadır.

Çorlu Güvenlik Kamerası Fiyatları

Çorlu kamerası fiyatlarında cihazın markası en belirleyici faktör olmakla birlikte, cihazın kullanım amacına bağlı olarak sahip olacağı fonksiyon ve teknolojik özellikler de fiyatlar üzerinde etkendir. Ayrıca ürünün renkli ve siyah-beyaz kayıt yapması, sesli kayıt özelliği, çözünürlüğü, IP veya Dom kamera olması, kayıt özellikleri ve kablolama gibi faktörler de fiyatlarda değişkenlik yaşanmasına neden olmaktadır.