villa kamera sistemleri

Firmamızda satılan villa kamera sistemleri, kapalı devre sistemine dayanmaktadır. Bu sistem AHD Kamera veya IP Kamera olarak adlandırılır. Kullanıcı talebi doğrultusunda uzaktan izleme, kamera sayısı, kamera çözünürlüğü ve kayıt kapasitesi revize edilebilir. Alarm sistemine entegre edilebilme özelliği de bulunan son teknoloji ürünlerimizi projelerinizde kullanabilirsiniz. Villa ve Yazlık için kamera sistemi düşünüyorsanız bizden teklif almadan yaptırmayınız..

Villa Kamera Sistemi Uygulama Alanları

Firmamızda ki Villa Kamera Sistemlerini uygulama alanını ihtiyaçlarınız belirlemektedir. Uzaktan izleme yapılması gereken mekanlarda veya güvenliğini sağlamak için izleme imkanı elde etmek isteyen herkes bu sistemden faydalanabilmektedirler. Ev, ofis, iş yeri, okul, hastane, fabrika, villa ve yazlık kamera sistemleri vs. bu sistemin uygulama alanlarındandır. Gerek güvenlik gerekse de takip amacıyla kullanılabilmektedir.

İnternet olan her ortamdan ve mobil cihazlardan özel programları ile izlenmektedir.

Villa – Yazlık Kamera Sistemi Bileşenleri

Özel Gece Görüşlü Kameralar ile AHD veya IP kalitesinde bütün görüntüler talep doğrultusunda istenilen gün kadar kayıt altına alınır. Görüntü kablolar vasıtası ile yapılır. İzleme için de bilgisayarlar ya da dijital kayır cihazları kullanılmaktadır. Görüntülerin uzaktan izlenmesine de olanak tanınmaktadır. İnternet üzerinden kurulan bağlantı ile uzaktan izleme yapılabilmektedir.

Villa Kamera Sistemleri Fiyatlar

Genellikle modüler olarak takılan villa kamera sistemleri firmamızda 999TL-2400 TL aralığında fiyata sahiptirler. AHD ve IP Kamera seçenekleri yanı sıra Dome, Speed Dome, Box Kamera seçenekleri mevcuttur. Ayrıca  Gece Görüşü, Harddisk, Otopark Sistemi ve Kamera sayısı gibi etkenler fiyat aralığını oluşturmaktadır. Fiyat vermeden önce keşif yapılır. Ortalama kablo miktarı ve işçilik belirlenir veya kablo birim fiyatı üzerinden fiyat verilip, kaç metre kablo kullanılırsa birim fiyatı üzerinden teklife yansıtılır. Daha detaylı fiyatlandırma yapmamız için ücretsiz keşifimizden faydalana bilirsiniz..