çatalca kamera sistemleri

Çatalca Güvenlik Kamerası Sistemleri

Her geçen gün teknoloji yepyeni gelişmelere imza atmakta ve bu gelişmesiyle birlikte kamera ile güvenlik sistemleri de büyük gelişmeler yaşamaktadır.  Sesli kayıt özelliği olan, hareketli kayıt özelliği olan, araçlarda kullanım özelliği olan, geniş alaların izlenmesi için modüler set olarak üretilen kamera sistemleri gibi pek çok özellikte ve çeşitlilikte güvenlik kamerası üretimi yapılmaktadır. Bu ürünlerin kayıt yapma özellikleriyle birlikte IP olma özelliği, çözünürlük, kayıt altında tutma süresi vs. gibi birçok cihazların kullanım alanları ve kalitesini belirlemektedir. Kişilerin kendilerini ve yaşadıkları alanı güven altında tutma ihtiyacına bağlı olarak önceleri lüks bir harcama gibi görülürken artık artan hırsızlık, şiddet, taciz, kötü niyetler karşısında karşılanması gereken ihtiyaca dönüşmüştür. Güvenlik kamerası temin edebileceğiniz güvenilir adreslerden olan Çorlu Kamera Servisi, ihtiyaç bulabileceğiniz donanım ve özellikte tüm kamera ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Gerek kişi gerekse de binaların güvenliğini sağlamak amacı ile geliştirilen kamera ile güvenlik, son yılların en çok tercih edilen güvenlik sistemleri içerisinde yer almaktadır. Hem görüntülü hem de sesli olarak yapılan kamera izleme ve kayıt ile insanlar kendilerini huzurlu, güvende ve rahat hissetmektedirler.

çatalca kamera servisi

çatalca kamera sistemleri

Çorlu Kamera Servisi Hizmetleri

Servisin hizmetleri arasında IP – ISDN – digital haberleşme sistemleri satışı ve servis hizmeti, sesli karşılama ve sesli mesaj çözümleri, IVR çözümleri, OIP – SIP tabanlı uygulamalar, Dect – Cord sistem çözümleri, çağrı merkezi çözümleri, ses kayıt çözümleri, video ve tele konferans çözümleri, FTC çözümleri, WLAN altyapı çözümleri, SHDSL modem çözümleri, altyapı (network, kablolama, metro eternet, optik ağlar) çözümleri, alternatif telekom operatör hizmet ve çözümleri, cctv kamera güvenlik sistemler, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, çevre güvenlik çözümleri yer almaktadır.

Hızsız ve Çevre güvenliği için günümüzün en çok tercih edilen güvenlik önlemi olarak gösterilen cctv güvenlik kamerası sistemleri yer almaktadır. Dilerseniz alarm sistemleride firmamızın uzman ekipleri tarafından kurulmaktadır.

Referanslarımız için www.kamerahizmetleri.com/referanslarımız bölümünden bakabilirsiniz.

 

Şirketimiz beylikdüzünde bulunmaktadır.

Ücretsiz keşif

Silivri ve yakın çevresine ücretsiz keşif imkanımız vardır. Ödeme Kolaylığı ile her bütçeye hitap eden kameralarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizi arayınız;

0850 885 20 77

gözünüz arkada kalmasın