İş Yeri Güvenlik Sistemleri

İş Yeri Güvenlik Sistemleri

 

Güvenliğimizin gerçekleşmesi için ev ve iş yerlerine yerleştirdiğimiz kameralar; içimizin rahat etmesini, aklımızın onlarda kalmamasını sağlamaktadır. Farklı türlerdeki  sistemlerimizden en çok tercih edilen iş yeri güvenlik sistemleridir.  Firmamızdan kamera almadan önce güvenlik sistemini nerede ve ne amaçla kullanacağınızı belirlemiş olmak çok önemlidir. Bunun için bizi arayıp ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

İş yerinize kuracağımız iş yeri güvenlik sistemleri, kablolu veya kablosuz olarak iki farklı türdedir. Kablosuz kameralar daha hassas olup daha esnek bir kullanıma sahiptir. Ancak kablolu olanlar daha dayanıklıdır. Firmamızda neutron, Sony, Appro, LG, Samsung ve Haikon markalarının güvenlik sistemleri satılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda yapacağımız ücretsiz keşiften sonra size uygun olacak güvenlik sistemi ekipmanlarını ve sistemin yerleştirileceği alanın bağlı olarak kullanılacak kamera sayısını sunarak gerek tek parça gerekse de modüler olarak güvenlik isteminizi oluşturmaktayız.

Eş zamanlı canlı görüntüleme imkânı sunan ürünlerimiz ayrıca iş yeri güvenlik sistemleri için gerekli olan kayıt etme özelliklerini de içermektedir. Kayıt edilen görüntüleri sonradan izleme olanağı olan bu ürünlerle yaşayacağınız herhangi bir tatsız olayın ışığa kavuşmasında sizlere çok büyük yardımları olmaktadır. Tabi bu özellikteki ürünlerin fiyatları da daha teknik bir donanımla hazırlandıkları için biraz farklılık arz etmektedir. Fiyatlarımızda markalar belirleyici olup ürün adedi ve özelliği ayrıca fiyat farklılıklarına neden olmaktadır. Ücretsiz keşif sonucu verdiğimiz bilgiler doğrultusunda anlaşmaya vardıktan sonra montaj için gerekli tüm malzemeleri de temin ederek yine ücretsiz kurulumu da yapmaktayız. Bu sayede gözünüz arkada kalmadan iş yerinizin 24 saat izlenmesine olanak tanımakta bu sayede de içinizin rahat etmesinde sizlere yardımcı olmaktayız.