aparman kamera sistemleri

Apartman Kamera Sistemleri

Apartman yaşamı özellikle büyük kentlerde çoğu zaman tehlike arz etmekte ve hırsızlık, gasp, dolandırıcılık, dilencilik, gereksiz satıcı gibi kişilerin huzurunu bozan yabancı misafirler yüzünden bina sakinleri güvenlik tedbirlerine başvurmak zorunda kalmaktadırlar. Bu amaçla da apartman kamera sistemleri ile binaya giren yabancıların izlemesi yapılmaktadır.

Güvenlik kamerası sistemi ile hem giriş ve çıkışlar izlenmesini hem de görüntüler kayıt altına alındığı için tehlike sinyallerinde bu kayıtlar birer veri oluşturmasını sağlamaktayız.

kamerafiyati2

Apartman Güvenlik Kamerasında Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Apartman güvenlik kamerası öncelikle ihtiyacı karşılayacak özellik, donanım ve kapsamda olmalıdır. Kamera seçimi, kayıt sistemi seçimi ve izleme seçimi kameranın belirlenmesinde en önemli faktörlerdir. Kameranın kullanılacağı yere göre yapılan seçim sonrasında da eğer açık alanda kullanılacaksa kameranın korumalı olmasına dikkat edilmelidir. Son olarak da çözünürlüğe dikkat edilmeli ve kamera kurulumuna karar verilmelidir.

Apartman Güvenlik Kamerası Optimum İzleme

Eğer birden fazla apartman için yani bir site için kamera sistemi kurulacaksa burada optimum izleme sistemini kurulması faydalı olacaktır. Tabi bu sistemin kurulumu geniş bir alanı kaplayacağından kablolama maliyeti düşünülerek ona göre bir hesap yapılması kişilerin menfaati doğrultusunda karar alınmasında faydalı olacaktır. Optimum izleme ile birden fazla kamera ile çoklu alan kontrolü sağlanacağından güvenlik tedbirleri iki katına çıkacaktır.

ev guvenlik sistemleri

 

 

 

 

Apartman Güvenlik Kamerası Fiyatları

Fiyatlarımızda model ve marka belirleyici olmakla birlikte kamera kurulacak alanın genişliği, montaj, kablolama, optimum izleme gibi özellikler fiyatlarımızda değişkenlik oluşturmaktadır. Ayrıca alan genişliğine göre montaj fiyatlarımızda değişikliğe sebep olmaktadır.