Güvenlik Kamerası Fiyatı

Güvenlik kamerasında ŞOK kampanya..! Uzman ekibimizle ücretsiz keşif imkanından da faydalanabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına fiyatlarımızı yarıya düşürdük. Eğer hala kamera sisteminiz yok ise bizden mutlaka teklif alın. Güvenlik kamerası fiyatları paket içeriğine göre değişmektedir.

Yaşanan veya çalışılan mekânlarda güvenlik tedbiri ile son dönemlerde daha fazla hayatımıza giren güvenlik kamera sistemleri, kişilerin huzur ve rahatını sağlamakta önemli bir yere sahiptir. Firmamızda güvenlik kamerası fiyatları bu arz ve talepten etkilendiği gibi ayrıca kameraların özellik ve kurulum amacı da fiyatlar konusunda etkili olmaktadır. Tabi fiyatlar ne olursa olsun güvenliğin sağlanması konusunda kişiler fiyatlar üzerinde çok da durmamakta ve gerekli tedbirleri alma amacını taşımaktadır.

Güvenlik Kamerası Fiyatlarını Etkileyen Teknik Özellikler

Çok farklı özellikte ve model türetilen güvenlik kameraları, fiyatlarımızı belirlerken en çok kameranın sensöründen etkilenmektedir. Resim algılayıcı olarak da bilinen imaj sensörlerinin özellik ve kalitesi fiyatları belirleyen ilk ve en önemli faktördür. Sensörün üretim teknolojisi, algılama boyut alanı gibi faktörler fiyatlarımızda farklılıklara yol açmaktadır. Fiyatlar üzerinde etkili olan diğer önemli bir özellik de kameranın çözünürlüğüdür. Çözünürlükte performans yükseldikçe fiyatlarımız da yükselmektedir.

gece-goruslu-kamera-slide8

Güvenlik Kamerası Fiyatlarını Etkileyen Kamera Özellikleri

Bizden alacağınız kameranın Dom veya Box olmasına göre güvenlik kamerası fiyatları konusunda farklılıklar oluştur maktadır. Ama bize göre en ekonomik olan Dom kameralardır. Yine kameranın renkli veya siyah-beyaz oluşuna göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Ekonomik olanlar siyah-beyazlardır, renkli olunca fiyatlarımız yükselmektedir. İlave bazı teknik özellikler ve montaj da fiyatlarımızda farklılıklar oluşturmaktadır.

13-mp-bullet-kamera guvenlikkamerasikurulummalzemeleri neutron-kayit-cihazi-300x83