silivri kamera sistemleri

Silivri kamera sistemleri

İstanbul Silivri bölgesi Güvenli kamerası sistemleri 0850 885 20 77. Ahd ve IP kameralar ile full hd görüntüyü sizlerle buluşturuyoruz. Gerek kişi gerekse de binaların güvenliğini sağlamak amacı ile geliştirilen kamera ile güvenlik, son yılların en çok tercih edilen güvenlik sistemleri içerisinde yer almaktadır. Hem görüntülü hem de sesli olarak yapılan kamera izleme ve kayıt ile insanlar kendilerini huzurlu, güvende ve rahat hissetmektedirler. Bu kameraların kurulumu kameranın özelliklerine bağlı olarak bazen çok basit olmakta bazen ise uzmanlık istemektedir.

Silivri Güvenlik Kamerası Sistemleri Fonksiyonları

Çok çeşitli amaçlarda kullanılabilecek olan kameralar, o çeşitlilikte de tür ve özelliklere sahiptirler. Satın aldığınız tüm güvenlik kamerası kurulumlarını gerçekleştirebilen Silivri güvenlik kamerası, kameranın kurulacağı alana göz attıktan sonra satın alınan kameranın özelliği ve kullanım alanlarına bağlı olarak gerekli ölçüm ve hesaplamaları yaparak kameralarınız kurmaktadır. Kameranın kurulumu, sesli ise mesafenin ayarlanması, hareketli ise görüş alanının ayarlanması, kablo düzenlemenin yapılması gibi pek çok hizmeti yaptıktan sonra gerekli görüldüğü dönemlerde gelip kameraların bakımlarını da gerçekleştirmektedir. Kamera satın alınmasından sonra yapılan bu hizmetlerde herhangi bir montaj ücreti alınmamaktadır.

 

Silivri Güvenlik Kamerası Fiyatlar

Silivri kamerası fiyatlarında cihazın markası en belirleyici faktör olmakla birlikte, cihazın kullanım amacına bağlı olarak sahip olacağı fonksiyon ve teknolojik özellikler de fiyatlar üzerinde etkendir. Ayrıca ürünün renkli ve siyah-beyaz kayıt yapması, sesli kayıt özelliği, çözünürlüğü, IP veya Dom kamera olması, kayıt özellikleri ve kablolama gibi faktörler de fiyatlarda değişkenlik yaşanmasına neden olmaktadır.

Hızsız ve Çevre güvenliği için günümüzün en çok tercih edilen güvenlik önlemi olarak gösterilen cctv güvenlik kamerası sistemleri yer almaktadır. Dilerseniz alarm sistemleride firmamızın uzman ekipleri tarafından kurulmaktadır.

referanslarımız için www.kamerahizmetleri.com/referanslarımız bölümünden bakabilirsiniz.

Şirketimiz beylikdüzünde bulunmaktadır.

Ücretsiz keşif

Silivri ve yakın çevresine ücretsiz keşif imkanımız vardır. Ödeme Kolaylığı ile her bütçeye hitap eden kameralarımızdan hemen faydalanabilirsiniz.

Sizlere daha detaylı bilgi verebilmemiz için lütfen bizi arayınız;

0850 885 20 77

gözünüz arkada kalmasın